JobLog.com.ua - Робота в Україні укр | рус      
Пошук вакансій Додати вакансію Пошук резюме Додати резюме Особистий кабінет Контакти Статті Допомога

Найактуальніші запитання


1. Як мені зареєструватися на вашому сайті? Що це дає?

Для реєстрації на нашому сайті виберіть пункт меню "Особиста тека/Реєстрація" та заповніть форму. Поля, помічені зірочкою, обов'язкові для заповнення. Якщо Ви реєструєтеся як представник компанії, будь ласка, заповніть коротку інформацію про свою компанію. Якщо ви реєструєтеся як приватна особа, вводити цю інформацію не потрібно. Після заповнення форми, на вказану Вами адресу електронної пошти буде вислано листа з підтвердженням Вашої реєстрації. Зареєстрований користувач має можливість авторизуватися на нашому сайті і скористатися додатковими можливостями роботи зі своїми вакансіями та резюме в розділі "Особиста тека".

Як авторизований користувач ви отримуєте наступні переваги:

  • Всі розміщені Вами вакансії і резюме автоматично додаються на сторінки "Мої вакансії" та "Мої резюме".
  • Ви маєте можливість регулярно оновлювати (привласнювати їм поточну дату розміщення) свої вакансії та резюме. Це дозволяє зберігати їх "свіжими", тобто користувачі, які шукають вакансії або резюме на нашому сайті, одразу після оновлення Ваших оголошень, бачитимуть їх на початку списку результатів пошуку.
  • Ви маєте можливість редагувати і видаляти Ваші вакансії та резюме зручнішим способом.
  • Ви маєте можливість переглядати статистику "відвідуванності" Ваших вакансій та резюме, тобто коли і з якої адреси були проглянуті Ваші оголошення.
  • Ви можете редагувати параметри свого облікового запису.

2. Я забув свій пароль для доступу на сайт, що мені робити?

Ви маєте можливість скористатися сторінкою "Нагадати пароль". На цій сторінці Вам досить ввести логін, який ви вказали при реєстрації, і пароль буде автоматично відправлений на Ваш e-mail.


3. Які умови користування вашим сайтом?

Вы маєте можливість ознайомитися з Умовами використання тут.


4. У мене є інші питання, зауваження, пропозиції

Скористайтеся, будь ласка, для зв'язку з нами цим посиланням.

Copyright © 2007-2017 by JobLog.com.ua - Робота в Україні (Работа в Украине) | Розробка - Сучасна Студія | Умови використання
Надсилайте Ваші пропозиції та зауваження за адресою: